- gekoprojekt

Przejdź do treści

Menu główne:

20 września - Night Power -  targi motoryzacyjne. 

Miejsce: olsztyńskie lotnisko Dajtki. 
To będzie wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne                 w naszym regionie. 
Prawie 200 zawodników z całej Polski, wyścigi na 1/4 mili, targi branży motoryzacyjnej, strefa bungee, strefa rajdowa dla najmłodszych, koncerty
i wiele innych atrakcji.
13-14 Czerwca 2015  - Fit'n Active

Miejsce: Hala Urania
Fit'n Active to wyjątkowa wyjątkowa impreza dla wszystkich tych, którzy kochają sport i aktywne spędzanie czasu. W jednym miejscu i w jednym czasie na parkiecie olsztyńskiej Hali Urania zapoznać się można będzie w szelkimi formami fitnesu od zumby, przez body pump, spinning aż po zajęcia z Krav Maga i MMA.
6-7 grudnia - Bajkowe Mikołajki 

Miejsce: Olsztyńśki Park Naukowo-Technologiczny 
Mikołajkowa impreza w Olsztyńskim Parku Naukowo Technologicznym to wyjątkowa okazja, aby dzieci z naszego regionu bawiąc się otarły się o fascynujący świat nauki. 
4 Lipca 2015  - Before Party Sunrise Festival

Miejsce: Dach Galerii Warmińskiej
Before Party Sunrise Festival to wydarzenie muzyczne promujące Sunrise Festival w Kołobrzegu. Na olsztyńskiej scenie wystąpią m.in.: Fafaq, Skytech, Diablo, Luke Seville, PVG, Sound DJ. 
16-17 Maja 2015  - Targi Dziecięce JUNIOR EXPO

Miejsce:
olsztyńskia HALA URANIA
JUNIOR EXPO to targi branży związanej z dziećmi począwszy od okresu poczęcia a więc wszystko, co jest związane z ciążą i narodzeniem dziecka aż do okresu wczesnoszkolnego. Podczas targów planowane są warsztaty i spotkania ze specjalistami od laktacji, ortopedii, dietetykami czy trenerami podpowiadającymi jak wrócić do formy po ciąży. 
6 grudnia 2015  - Mikołajki Młodych odkrywców

Miejsce: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
Kolejna edycja mikołajkowej imprezy w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym to wyjątkowa okazja, aby dzieci  z naszego regionu bawiąc się otarły się o fascynujący świat nauki.  W tym roku ilość atrakcji i niespodzianek będzie jeszcze większa.
27-28 Czerwca 2015  - Olsztyn Water SHow

Miejsce: CRS Ukiel
Olsztyńskie Targi Sportów Wodny Olsztyn Water Show to wyjątkowa okazja do zaprezentowania oferty producentów, importerów oraz handlowców przemysłu jachtowego oraz motorowodnego, zdobywającego coraz większe uznanie na światowych rynkach. Jednostki pochodzące z polskich stoczni jachtowych można spotkać na akwenach pod każdą szerokością geograficzną, co świadczy o profesjonaliźmie i uznaniu dla produktów rodzimych producentów.
24-26 Czerwca 2016  - Olsztyn Water Expo

Miejsce: CRS Ukiel - Słoneczna Polana
Olsztyńskie Targi Sportów Wodny Olsztyn Water Expo to kolejna edycja imprezy podczas której prezentowana będzie oferta producentów, importerów  oraz handlowców przemysłu jachtowego oraz motorowodnego. W tym roku branża spotka się na Słonecznej Polanie, miejscu stworzonych specjalnie dla żeglarzy i miłośników sportów wodnych.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego